KAHVE MOLASI BAYİLİĞİ SİZE NE KAZANDIRIR ?

Doğru lokasyon seçimi konusunda değerlendirme çalışmaları uzman ekibimizce yapılmaktadır.

Ürün tedariği konusunda her biri Türkiye’nin liderleri arasında yer alan tecrübeli, kaliteli ve uzman firmaları ile çalışılmaktadır.

Ürün lojistiği konusunda Türkiye’nin lider firmaları ile çalışılmakta olup tüm ürünler tek bir merkezden düzenli periyotlarda bayilerimize sevk edilerek üreticiden kafeye ulaşıncaya kadar ürün kalitesi her zaman kontrol altında tutulur.

Tüm insan kaynakları süreci anlaşmalı firmalarımız ile yürütülerek kafe personelinin eğitimleri eksiksiz yürütülmekte ve buna bağlı olarak kaliteli ve standart hizmet sunulmaktadır. Kahve Eğitim Programımızda, kahve eğitimlerine ek olarak verilen ürün ve servis eğitimleri ile personel hizmet kalitesi en üst seviyededir.

 

İyi bir ürün yapmanın dışında iyi bir sunum da müşteri memnuniyeti için çok önemlidir.  Eğitimlerde personele iyi ürün yapma sırlarının yanı sıra doğru sunum teknikleri de anlatılır. Lezzetli ürünleri şık bir sunumla ortaya koymadığınız zaman ürün de hakkettiği değeri görmez. Kahve Molası uzmanlarının yerinde eğitim ve uygulama seçeneklerini de kapsayan eğitim programları sayesinde hem kahve yapımı, hem tatlı yapımı, hem de sıcak yemek yapımı konusunda personel yetkin hale getirilir.